Maksekaart

 

  Teostame põhiliselt Tallinnas.

 

Teostame ka kinnisvara rajatiste, hooldustöid,tehnosüsteemide ja hoonete

lepingulisi  avarii remondi  töid 24 h  ööpäevaringselt.

Liitumine info@wistare.com

Lepingu pooltel ehk kliendil on võimalik tellida meilt kuni 50% soodsama hinnaga võrreldes

konkureerivate sama teenust pakkuvate ühingutega:Takso teenust, reisijate

vedu, puksiirabi,mõningaid autoremondi teenuseid.Soodustusega söögi ja

jookide transport laost.

Kogu korterelamu renoveerimise finantseerimine ja ,tagastamatud laenud ,lepingu ettevalmistuse projektid.

 

Reageerimine avarii puhul
Lokaliseerime operatiivselt avariiolukorrad Teie hoones. Veearavriide korral likvideerime objektil tekkinud veehulga ning taastame avariieelse seisukorra  (vajalikud remonditööd) kokkuleppel kliendiga.

Tehnosüsteemide regulaarne hooldus 
Hooldusteenuse alla kuuluvad näiteks katuste ja fassaadide hooldus. Meie spetsialistid hooldavad Teie hoone aknad ja välisuksed, samuti vajavad regulaarset ülevaatust küttesüsteem, soojasõlm ja kanalisatsioonisüsteem. Lisaks pakume elektri-ja gaasiseadmete tehnohooldust ning puhastame Teie ventilatsioonisüsteemid.   

Sise- ja välispindadade korrashoid 
Hoiame korras ja puhtana Teie kontoriruumid, laod ning trepikojad. Puhastame kivipõrandad ja vaipkatted ning lööme läikima aknad ja muud klaaspinnad. 
Rendime porivaipasid ning aitame korraldada prügiveo. 
Lisaks teostame ehitusjärgseid suurpuhastusi, lume mehhaniseeritud tõrjet ja äravedu, hooldame kõrghaljastust ning teeme Teie ruumides suurpuhastusi.

Kinnisvara haldamine 
Haldusteenus sisaldab objekti ülevaatamist ja kaardistamist, kinnisvara haldur koostab igale objektile majanduskava. Halduri ülesandeks on ka kinnisvara omanikele kulude-tulude, tegevuste ja võlglaste aruande esitamine ning hoone heakorraks vajalike lepingute sõlmimine ja täitmise kontrollimine. 
Kõik, mida pidevalt kasutatakse, kulub, seetõttu on objektil vaja teha ka remonditöid, mõnikord isegi maja renoveerida. Ka siin aitab professionaalne kinnisvarahaldur organiseerides remonditööde teostamise ning järelevalve töödele, samuti aidates leida võimalused laenu saamisel ning hoone kindlustamisel. Kinnisvara haldur aitab operatiivselt lahendada kõik majaelanike probleemid ning tagada hoone muredevaba hooldamise. 

Raamatupidamine 
 
Raamatupidamisteenus sisaldab üüriarvestuse koostamist ja arvete edastamise korraldamist. Kokkulepitud sagedusel esitatakse tulude-kulude ja tegevuste aruanded vajalikele inimestele.